Pallokerho-35 ry etsii myynti- ja markkinointivastaavaa

Etsitkö itsellesi lisäansioita, olet myyntihenkinen ja kykenet itsenäiseen työskentelyyn?

Jos vastasit edellä mainittuihin kysymyksiin kyllä, olet etsimämme henkilö!

Olemme Pohjois-Helsingin alueella toimiva jalkapallon erikoisseura. Järjestämme monitasoista harrastus- ja kilpatoimintaa, sekä lukuisia tapahtumia ja turnauksia. Tavoitteemme onkin tarjota lapsille, nuorille ja aikuisille mahdollisuus harrastaa jalkapalloa ja futsalia haluamallaan tasolla.

PK-35 omistaa myös 100% kaksi osakeyhtiötä, jotka hallinnoivat jalkapallo-olosuhteita.

Haemme varainhankkijaa seuratoimintamme tueksi ja kehittämiseksi.

Tehtävänäsi on työskennellä seuran ja sen omistamien yritysten varainhankinnassa, mm. yritys- ja tapahtumamyynnin osalta. Työtehtävän suorittaminen vaatii kykyä itsenäiseen työskentelyyn - voit tehdä työtä kotoa käsin silloin kuin sinulle itsellesi parhaiten sopii sekä seuran toimistolla Helsingin Pihlajamäessä.

Odotamme sinulta:

  • Hyviä vuorovaikutustaitoja
  • Myyntihenkisyyttä
  • Ahkeruutta
  • Vahvaa otetta itsenäiseen työskentelyyn

Tarjoamme sinulle:

  • Mielenkiintoisen työtehtävän menestyvän urheiluseuran ytimessä
  • Joustavat työajat
  • Provisiomuotoisen palkkauksen

Täytämme paikan heti oikean henkilön löydyttyä.

Vapaamuotoiset hakemukset sekä mahdolliset tiedustelut sähköpostitse